Lokata przedszkolaka

Przed nami kolejne wyzwanie. Przedszkole to ważne miejsce dla każdego malucha. Chcemy, aby dzieci czuły się w nich bezpiecznie i dobrze, tak aby mogły rozwijać się tak jak ich rówieśnicy w innych krajach. Dlatego pragniemy zapewnić trwałość działania dwóch przedszkoli. Jedno z nich położone jest na zapomnianym płaskowyżu Kaukazu i jest to Przedszkole św. Kamila w Chizabawrze, drugie zaś to przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Salezjanek w Tbilisi.

Potrzeby są ogromne, ponieważ brakuje środków na podstawowe funkcjonowanie przedszkola. Każdy grosik, złotówka czy inna kwota zapewni dzieciom możliwość posiłku oraz materiały do nauki. Kredki, farby, plastelina, papier kolorowy, nożyczki a przede wszystkim zabawki to rzeczy, które są niezbędne,  tak aby najmłodsi mogli w pełni wykorzystać czas spędzony w przedszkolu oraz odkrywać i poznawać świat!

W związku z tak wielkimi potrzebami poszukujemy osób z otwartym sercem, które są wrażliwe na pomoc tym najmniejszym. Możemy i chcemy tego dokonać! Aby zapewnić funkcjonowanie obu opisanym placówkom wystarczy dokonać lokaty. Wdzięcznością za okazaną pomoc będzie bezcenny uśmiech i radość przedszkolaka.

Jak dokonać Lokaty Przedszkolaka?

Żeby dokonać Lokaty Przedszkolaka, wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla siebie nominał i po prostu ją założysz. Będzie to Twoje półroczne lub roczne zobowiązanie do comiesięcznych wpłat wybranej kwoty na rzecz naszych przedszkoli. Możesz również wybrać ustawienie stałego zlecenia na koncie.

mBank PLN: 74 1140 1225 0000 2343 2600 1001 dla wpłat w PLN z dopiskiem „Lokata Przedszkolaka”  lub poprzez jednorazową wpłatę jej 6-krotnej lub 12-krotnej wartości. Regularność wpłat jest niezbędnym czynnikiem umożliwiającym stabilne funkcjonowanie obu placówek.

 

 

Otrzymasz od nas także imienny dokument potwierdzający założenie lokaty, który będzie świadectwem Twojego zaangażowania
i determinacji w walce o to, by najmłodsi mogli z radością przeżywać swoje dzieciństwo.

 

Wybierz lokatę:

  • Lokata przedszolaka 10zł
  • Lokata przedszolaka 20zł
  • Lokata przedszolaka 50zł
  • Lokata przedszolaka 100zł
  • Lokata przedszolaka 150zł