PODARUJ KILOMETR

Wybierz kwotę darowizny:
Mate ma 10 lat i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mieszka z mamą Nino i starszą siostrą Marii oraz malutką siostrzyczką Nuzą. Ojciec zostawił rodzinę zaraz po tym jak Nuza przyszła na świat. Mimo bardzo trudnej sytuacji materialnej rodzina jest razem szczęśliwa i pełno w niej miłości i wzajemnej życzliwości. Mate bardzo potrzebuje rehabilitacji i wózka inwalidzkiego, aby choć na chwilę być samodzielny i wyręczyć Mamę.

Łóżka inwalidzkie, wózki dla osób z niepełnosprawnościami, wózki sedesowe i wiele, wiele innych… Na tego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny czekają dzieci takie jak Mate, a także dorośli, którzy w Gruzji nie mają żadnej możliwości zakupienia sprzętu. Dzięki naszym misjonarzom, do których wysyłamy sprzęt, osoby te mogą mieć nadzieję na szanse powrotu do społeczeństwa i ułatwienia życia.

Co już zrobiliśmy…

Sprzęt przywożony z Niemiec, Francji, Holandii jest naprawiany przez wolontariuszy Fundacji Pro Spe, następnie załadowany na ciężarówkę i wysłany do Gruzji.

Wysłaliśmy już 5 tirów wypełnionych sprzętem rehabilitacyjnym, których wartość przekroczyła 800 000 zł w tym m.in. wózki inwalidzkie, podpórki rehabilitacyjne, kule, łóżka szpitalne, materace przeciwodleżynowe i inny sprzęt dla potrzebujących.

Przed nami kolejna akcja !!!

Koszt wysłania sprzętu przez fundację to około 15 tys. zł. Cieszymy się, że w tym roku Towarzystwo Biznesowe z Rzeszowa ponownie chce nam pomóc.

Każda złotówka na transport, jest mnożona przez wartość darmowego sprzętu. Ty wpłacasz 100 zł a pomagasz za 1000 zł. Dzięki Tobie zawiezienie sprzętu może być możliwe.

𝐍𝐫 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚: 𝟕𝟒 𝟏𝟏𝟒𝟎 𝟏𝟐𝟐𝟓 𝟎𝟎𝟎𝟎 𝟐𝟑𝟒𝟑 𝟐𝟔𝟎𝟎 𝟏𝟎𝟎𝟏

w tytule: „Podaruj kilometr 2021”

Wpłata na Facebooku

Bądź udziałowcem akcji PODARUJ KILOMETR, wykup kilka KILOMETRÓW POMOCY. Niepełnosprawni z Gruzji z  niecierpliwością czekają  na sprzęt, który  dzięki Tobie otworzy im  okno na świat i da możliwości, które kiedyś były tylko marzeniem…

1 km – 5 zł