Myślisz o wolontariacie ? Z Fundacją Pro Spe, możesz wyjechać do dalekiego kraju, poznać kulturę, ludzi i dobro czynione przez Fundację, a dodatkowo przeżyć przygodę życia i pomóc innym.

Tomasz Buko

Wlasnie widziałam Was w programie. „Dobre historie.” Jesteście wspaniali a p. Marek niesamowity . Pozdrawiam serdecznie. Aż miło było oglądać.

Anna Czarna

Wspaniali ludzie. Pełni wiary i dobra, które przez ich działania się pomnaża. Zbiórka leków, środków czystości i tego co najpotrzebniejsze dla dzieci z Afryki i s. Reginy pracującej w Kamerunie ze szkoły podstawowe im. Św. Kingii w Podstolicach, skąd pochodzi siostra Regina. Wspaniała Fundajca dzięki ktorej wszystko trafiło do Kamerunu.

X Marcin

Fundacja, której warto zaufać. Wiedzą jak pomagać, bo mają kontakt z misjonarzami w wielu krajach, dzięki czemu znają rzeczywiste potrzeby. Mają też niesamowicie sympatycznych pracowników, więc pomaganie z nimi to czysta przyjemność

Magdalena Kapuścińska

Kryształ! Niesamowity zespół, pasjonaci, z sercem na dłoni. Wykonują niesamowitą pracę! Całym sercem wspieramy! Jeśli szukacie fundacji, którą chcecie wspierać, a chcecie być pewni, że budżet zostanie odpowiednio wykorzystany, jest to jedno z tych miejsc, gdzie można iść w ciemno 🙂 Dziękuję Wam

Tomasz Ignatiuk

Fundacja Pro Spe to nie tylko organizacja, która ma na celu nieść pomoc. To pasja, zaangażowanie i dobroć wolontariuszy. Wystarczy odwiedzić fundację by przekonać się o tym jak dużo pożytku wnoszą w życie innych, a także nas samych. Po wizycie mamy ochotę zmieniać świat na lepsze. Zarażają dobrem.

Anna Cebula

Czasami spotykają się ze sobą ludzie pełni pozytywnej energii i gotowi do poświęceń. I wtedy zaczynają się dziać rzeczy niezwykłe – jedni nazywają to „cudami”, inni mówią o „synergii”. Jeżeli chcecie sami sprawdzić na „niewiernego Tomasza”, to śmiało wesprzyjcie. Żadna złotówka się nie zmarnuje.

Mateusz Stopa

Fundacja wykonuje naprawdę kawał dobrej roboty. Pomoc i działania charytatywne prowadzone na naprawdę dużą skalę!! Niesamowicie ludzie ❤

Magda Skibicka

Polecam Fundację Pro Spe zarówno dla osób, które chciałyby dołączyć do zespołu wolontariuszy jak i tych, którzy chcieliby wesprzeć fundację i jej działania. Bardzo pozytywne miejsce.

Joanna Rak

Fundacja Pro spe to bardzo pozytywny zespół z pasją gotowy do działania i niesienia pomocy. Trzymam kciuki bo robicie dobrą robotę 💪🙂

Grzegorz Ogrodnik

Fundacja Pro Spe to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy niosą pomoc potrzebujacym. Polecam wszystkim to miejsce i zachęcam do wsparcia fundacji.

Klaudia Antkowska

Niezwykla grupa ludzi pomagajaca w bardzo pięknym, ale ubogim miejscu świata 🙂 Każda złotówka ma tu swoje miejsce i można ją zobaczyć na własne oczy w postaci darów jadących wprost do Gruzji oraz wymiernej pomocy, ktorą otrzymują w ośrodkach osoby niepełnosprawne, ubogie dzieci, uchodźcy z terenów zajętych przez Rosjan, osoby starsze pozostawione same sobie. Polecam zobaczyć na własne oczy kraj, ośrodki, niesioną pomoc i włączenie się w to niezwykle dzieło.
Wolontariuszka Ewelina

Ewelina

Ta Fundacja pomaga tam gdzie dużo Polaków jeździ odpocząć. A gruzińskie dzieci i niepełnosprawni tam są pomijani… Wspaniała robota

Damian Oskar Marciniec

To pierwsza fundacja w działalność której poświęciłem się bez zastanowienia. Jasny, precyzyjny cel, przejrzystość działania i wspaniały zespół. Pozdrawiam ciepło i życzę samych sukcesów.

Tadeusz Płodzień

Fundacja PRO SPE ma doskonale działający – efektywny system organizowania pomocy.
Należy docenić starania ks. Maćka i wszystkich, którzy rozumieją w sposób właściwy, potrzebę pomocy innym.
Dlatego każda złotówka dla PRO SPE jest liczona podwójnie, a każdy wolontariusz z PRO SPE – może przenosić góry, nawet kaukaskie!
Cieszę się, że coraz więcej ludzi dołącza do tej szlachetnej Inicjatywy, jaką jest Pro Spe.

Ewa Mackiewicz

W fundacji pracują pozytywne, serdeczne osoby, które bezinteresownie robią dużo dobrego dla innych. Polecam szczególnie osobom zainteresowanym wolontariatem.

Izabela Cwik

Każdy grosz oddają na potrzebujących. Fundacja czyni mega dużo dobra.

Anna Piotrowska

Polecam Fundację, ciągle uśmiechnięci,niosą wspaniałą pomoc w Gruzji i nie tylko ❤️

Agata Sylwanowicz

Dobrzy ludzie z ogromnym sercem pomagają potrzebującym w Gruzji, Armenii, Ukrainie a także w Kazachstanie

Jolanta Danak

Dobrze oznakowane miejsce, łatwo dojechać ;D

Marta Makowicz

Polecam fundację ☺️ Bardzo szczytna misja, zachęcam do wspierania 😁

Gabriela Łachmanek

Dobrze jest spotkać ludzi, dla których 'Bardziej Być’ ma większą wartość niż 'Więcej Mieć’.

Marek Kuźniar

Polecam miejsce, misja atmosfera, łatwy dojazd i szczytna misja 🙂

Karolina Bzdoń

Bardzo fajna atmosfera, mili ludzie, polecam praktyki w tym miejscu !

Wiktoria Winiarska

Świetne, pozytywne miejsce, polecam fundację serdecznie! 🙂

Gabriela Romanowska

Polecam całkowicie Fundację Pro Spe.

Łukasz Witkowski

Fundacja godna zaufania 🙂

Kamil Koryl

Wspaniała atmosfera 😊

Julia Szychowska

Newsletter