Opinie

Poznaj opinie naszych darczyńców i wolontariuszy

Co myślą o nas inni?

Dziękujemy za każde spotkanie oraz wspólne doświadczenia wolontariatu.

Każda złotówka dla PRO SPE jest liczona podwójnie, a każdy wolontariusz z PRO SPE - może przenosić góry, nawet kaukaskie! Cieszę się, że coraz więcej ludzi dołącza do tej szlachetnej Inicjatywy, jaką jest Pro Spe.

Ewa Mackiewicz

Dobrze jest spotkać ludzi, dla których 'Bardziej Być' ma większą wartość niż 'Więcej Mieć'.

Marek Kuźniar

Fundacja Pro spe to bardzo pozytywny zespół z pasją gotowy do działania i niesienia pomocy. Trzymam kciuki bo robicie dobrą robotę ??

Grzegorz Ogrodnik

Fundacja PRO SPE ma doskonale działający - efektywny system organizowania pomocy. Należy docenić starania ks. Maćka i wszystkich, którzy rozumieją w sposób właściwy, potrzebę pomocy innym.

Ewa Mackiewicz

Wspaniali ludzie o wielkich sercach ❤ Polecam zarówno dla osób, które chciałyby dołączyć do zespołu wolontariuszy ProSpe jak i tych, którzy chcieliby wesprzeć fundację i jej działania wspierające potrzebujących.

Damian Nowak

Fundacja Pro Spe to nie tylko organizacja, która ma na celu nieść pomoc. To pasja, zaangażowanie i dobroć wolontariuszy. Wystarczy odwiedzić fundację by przekonać się o tym jak dużo pożytku wnoszą w życie innych, a także nas samych. Po wizycie mamy ochotę zmieniać świat na lepsze. Zarażają dobrem.

Anna Cebula

Fundacja Pro Spe to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy niosą pomoc potrzebującym. Polecam wszystkim to miejsce i zachęcam do wsparcia fundacji.

Klaudia Antkowska

Fundacje tworzą wspaniałe i bardzo otwarte osoby, które potrafią bezinteresownie pomagać i dzielić się pozytywną energią co dodatkowo motywuje do działania! Każdemu kto chciałby działać w wolontariacie polecam zapukać do Pro Spe ❤

Dominika Kranz

Fundacja wykonuje naprawdę kawał dobrej roboty. Pomoc i działania charytatywne prowadzone na naprawdę dużą skalę!! Niesamowicie ludzie ❤

Magda Skibicka

Polecam Fundację Pro Spe zarówno dla osób, które chciałyby dołączyć do zespołu wolontariuszy jak i tych, którzy chcieliby wesprzeć fundację i jej działania. Bardzo pozytywne miejsce.

Joanna Rak