Chcesz pomóc?

Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Jeśli znalazłeś się tutaj, to pewnie zastanawiasz się jak możesz nam pomóc.

 

Dołącz do naszej drużyny, w najodpowiedniejszy dla Ciebie sposób:

  • Przyjaciel Fundacji
  • Wsparcie naszych inicjatyw
  • Wolontariat
  • Przygarnij Świnkę
  • Program Składki Pracowniczej

 

Przyjaciel Fundacji

„Przyjaciel Fundacji” to każdy kto regularnie wspiera naszych podopiecznych poprzez stałe wpłaty tym samy zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, nam natomiast pozwoli utrzymać stabilność i ciągłość prowadzonych inicjatyw..

 

STAŁE WPŁATY to comiesięczna wpłata pewnej kwoty np. 30 zł tytułem ‘’ DAROWIZNA na Fundację Pro Spe’’  Możesz ją zlecić na trzy sposoby:

  1. Polecenie zapłaty w bankowości elektronicznej,
  2. Polecenie zapłaty poprzez wydrukowanie poniższej deklaracji i przesłanie jej do nas.  polecenie stałej wpłaty
  3. Wydrukowanie blankietów wpłat i dokonywanie comiesięcznych płatności.  blankiet wpłat

 

 

Wsparcie naszych inicjatyw:

 

 

„Domek Babci” – to świetlica dla dzieci uchodźców z Osetii Południowej, prowadzona przez oo. Kamilianów, w której Saba, Neli, Nino, Nika, Tengo wraz z innymi podopiecznymi odnajdują radość dzieciństwa, mogąc zapomnieć o dramatycznych skutkach wojny. W domku prowadzone są zajęcia plastyczne, muzyczne, teatrzyk kukiełkowy czy lekcje języka gruzińskiego. Domek Babci jest bardzo ważnym miejscem. Dzieci często potrzebują pomocy w nauce oraz wsparcia pedagogicznego. Z duma i radością obserwujemy, jak się rozwijają i dorastają.

 

Poszukujemy ludzi dobrego serca, którzy zechcą zaadoptować wybrane przez Siebie dziecko i wpłacać comiesięczną stałą kwotę na jego utrzymanie.

Wejdź do naszego Domku Babci

 

 

 

 

 

               Wspólnie zorganizujmy letni wypoczynek dla gruzińskich dzieci z ubogich rodzin.

Podaruj radość i zabawę … 

 

…ufunduj 1 dzień na kolonii

 

    

 

 

 

 

 

,,Chleb z masłem dla dzieci w Gruzji”  apel niegdyś prowadzony przez oo. Kamilianów w Gruzji, który został przekazany pod nasze skrzydła.  Jej celem jest ofiarowanie każdemu głodnemu dziecku choćby chleba z masłem.

Możesz skorzystać z blankietu wpłaty: blankiet-wplaty-chleb-z-maslem-dla-dzieci-w-gruzji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od kilku lat grupa wolontariuszy w Tbilisi organizuje ciepły posiłek, który jest rozdawany na dworcu w Tibilisi od grudnia do lutego. Jak się okazuje, taka potrzeba jest ogromna i przerasta organizatorów. Co prawda to tylko zupa, ale jak podpowiada doświadczenie czasami jest to jedyny posiłek tego typu. Od grudnia do lutego nasi gruzińscy wolontariusze rozdają ciepłą zupę bezdomnym na dworcu w Tbilisi.

 

 I Ty możesz podarowac ciepły posiłek

 

 

 

 

 

 

 

Otocz opieką podopiecznego domowego hospicjum. Wejdź i przeczytaj ich historię, dowiedź się dlaczego tak bardzo tego potrzebują. Zachęcamy do stałego wspierania konkretnego podopiecznego poprzez stałe zlecenie. Liczy się każda złotówka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomóż rodzicom Andriego i Vaży pokonać wszelkie przeciwności związane z opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem. Poznaj i wesprzyj ich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Gruzji mamy przyjaciół oo. Kamilianów, którzy prowadzą Centrum Rehabilitacyjne, jednak brakuje sprzętu, który wspierałby rehabilitacje, dlatego prosimy o dar w postaci sprzętu każdego kto ma używany sprzęt i chciałby by służył on dłużej. Prosimy o kontakt, z wielką radością go odbierzemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jeszcze możesz pomóc ?

 

 

 

Wypełnij ankietę i podziel się cząstką siebie z naszymi podopiecznymi, sprawdź który sposób będzie dla Ciebie najlepszy. Nie marnuj czasu przed telewizorem i zobacz ile możemy wspólnie zdziałać. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

Organizujesz urodziny, imieniny, czy zwykłą domówkę, a może masz fajną pracę? Zrób coś niezwykłego i podziel się swoim szczęściem z innymi! Zabierz naszą świnkę skarbonkę na swoją uroczystość, niech zbiera i przynosi radość wszystkim wokół.

Wystarczy zgłosić chęć udziału na adres: nina@prospe.org, tel. 797 555 501 , my prześlemy naszą skarbonkę i informację (ulotki/plakaty).

A może właśnie nadszedł Twój najwspanialszy dzień w życiu – dzień TWOJEGO ŚLUBU!!!

Gratulujemy, nie ma nic piękniejszego niż miłość. Spraw by ten dzień był niebanalny, kwiaty zaraz zwiędną, a przecież możesz podarować tę radość potrzebującym. Rozpocznij ten nowy rozdział w życiu przynosząc radość dzieciom, osobom niepełnosprawnym i podopiecznym hospicjum! Niech dobro do Ciebie wróci.  Zadzwoń lub napisz maila, a my prześlemy Ci wierszyk do zaproszenia lub wkładkę, a następnie skarbonkę. Niech zaproszeni goście zamiast kwiatów podarują BUKIET RADOŚCI w postaci pełnej skarbonki.

 

 

 

 

 

 

Program składki pracowniczej jest prostą i efektywna formą wspierania celów społecznych wybranych przez pracowników. Polega na dobrowolnym zobowiązaniu się pracowników przedsiębiorstwa do regularnego przekazywania określonej przez siebie, niewielkiej kwoty z pensji na rzecz wybranej organizacji pozarządowej lub realizacji wybranego programu społecznego.

Jest elastyczny i łatwy do wdrożenia, przy minimalnych procedurach administracyjnych (pracownik wypełnia deklaracje jednorazowo), nie obciążając przy tym nadmiernie budżetu darczyńcy (przekazywane są niewielkie kwoty, co miesiąc). Pracownicy mogą traktować program jako formę wolontariatu, deklarując swoje stawki godzinowe lub tzw. „końcówki” swojego wynagrodzenia.

Napisz do nas

Program składki pracowniczej jest otwarty dla wszystkich osób i firm, które chcą się angażować społecznie.

Jeśli w Twojej firmie nie ma jeszcze możliwości przekazywania przez pracowników funduszy na cel charytatywne – zgłoś się do nas.

Zrobimy wszystko, aby wesprzeć Twoją chęć niesienia pomocy potrzebującym !!!

Zachęcamy również do takiej formy wsparcia naszej działalności ……….WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ !!!

 

 

 

Masz inne pomysły?  Możesz nam pomóc w inny sposób? Nie czekaj zadzwoń do nas!

Chcesz dowiedzieć się jakie akcje prowadzimy?   Wejdź na nasze inicjatywy!

Copyright 2021 by Pro Spe Foundation. All rights reserved.