DOJECHALI…

Autor wpisu

Jadzia

Data

cze 20, 2019

Kategorie

Dojechali, dojechali dojechali… Minął już jakiś czas od tego kiedy w Tbilisi przed budynkami Kamilianów rozładowano nasz drugi transport.  Dla całej Fundacji Pro Spe to niezwykle ważne i radosne, że nasza konkretna pomoc z 53 łóżkami,
42 materacami , 30 wózkami inwalidzkimi toaletowymi, 5 balkonikami bez kółek,
22 kulami i laskami inwalidzkimi, 72 chodzikami dla niepełnosprawnych, 21 wózkami inwalidzkimi i wieloma innymi rzeczami dotarła bezpiecznie na miejsce. Do dzisiaj większość już trafiło do potrzebujących. Ojcowie Kamilianie dobrze wiedzą komu i co jest potrzebne, stąd nasze zaufanie we współpracy. Radosna informacja jest taka, że następny transport planujemy na wrzesień i mamy już sprzęt do wysłania. Potrzebujemy jeszcze uzbierać na transport tego sprzętu, ale jesteśmy pełni wiary, że dobrych ludzi nie brakuje i na pewno nam pomogą.

Podobne posty

Jak to się wszystko zaczęło – legenda gruzińska
Jak to się wszystko zaczęło – legenda gruzińska

Każdy kraj, naród ma swoją historię. Są również legendy, które zabierają nas nie tylko w odległe czasy ale niejednokrotnie w świat, których nie zobaczymy. Zapraszamy do poznania dwóch legend o powstaniu Gruzji, czyli Sakartwelo.