Startujemy…

Autor wpisu

Jadzia

Data

kwi 9, 2016

Kategorie

Proszę Państwa! Ogłaszamy wszech i wobec, że startujemy z naszą inicjatywą Fundacji mającej na celu pomoc ludziom ubogim w Gruzji. Nasze zamiłowanie do Gruzji nakłada na nas takie zobowiązanie i ze szczerym sercem chcemy się podjąć takiego zadania. Zatem zapraszamy do współpracy w rozwoju Fundacji.

Co oznacza PRO SPE? Tłumacząc dokładnie oznacza „ku nadziei”. Taką nadzieję chcemy dać ludziom, którzy mają ogromną sympatię do Polaków, a żyją w biedzie nie do porównania z żadnym gospodarstwem domowym w Polsce.

Przez kilka miesięcy mocowaliśmy się z machiną formalności kompletując dokumenty potrzebne do zarejestrowania fundacji. Szczęśliwie udało się. Pożytek z tego jest taki, że sami mogliśmy się nauczyć jak to dokładnie działa. To doświadczenie przyda się w dalszej działalności.

Obecnie jesteśmy na etapie zakończenia pierwszego stadium rozwoju Fundacji, czyli jej całkowitego uruchomienia. Dogrywamy sprawę funkcjonowania strony internetowej, Facebooka, YouTube, Google+. Potem zostaje nam II etap, czyli ruszyć w świat ze zwiastunami o naszej działalności w informacji bezpośredniej, zaczynając od znajomych oraz drogą internetową poprzez portale społeczne. Pomożecie?

Podobne posty

Jak to się wszystko zaczęło – legenda gruzińska
Jak to się wszystko zaczęło – legenda gruzińska

Każdy kraj, naród ma swoją historię. Są również legendy, które zabierają nas nie tylko w odległe czasy ale niejednokrotnie w świat, których nie zobaczymy. Zapraszamy do poznania dwóch legend o powstaniu Gruzji, czyli Sakartwelo.