PRACUJEMY, WYSYŁAMY, DZIAŁAMY – CZYLI DZIEJE SIĘ W FUNDACJI

Okres przedświąteczny to jak zwykle czas wytężonej pracy. Już niebawem koniec roku, a my mamy mnóstwo pracy. Zresztą sami przeczytajcie, co robimy.

W grudniu wysyłamy życzenia świąteczne do naszych darczyńców i wolontariuszy, trzeba przygotować również podsumowanie roku. To co się udało, co trzeba poprawić, a co nam nie wyszło.

Przygotowujemy się do ważnej dla każdej organizacji pożytku publicznego kampanii 1 %. Ten rok był szczególny ponieważ rozpoczęliśmy współpracę z Archidiecezją Przemyską. Będziemy pomagać misjonarzom m.in w Ekwadorze, Kazachstanie czy na Kubie. Projekt ulotki, wydruk, pakowanie i przesłanie do wszystkich parafii to również ogrom pracy. Ale musimy to zrobić, bez tego pomoc wielu potrzebującym byłaby niemożliwa.
Bez wolontariuszy nie dalibyśmy rady. Teraz gdy wylot na wolontariat do Gruzji jest utrudniony z wiadomych powodów, wolontariusze starają się i pomagają nam w każdym wolnym momencie, a to też nie jest proste. Jedni studiują, niektórzy pracują. Nie zapominamy o Was, żeby nasze działania pozostawiły swój ślad na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

Poświęcamy też czas na konsultacje i kreślenie planów. Zajmujemy się też nowym projektem i to nie jednym, ale to jeszcze tajemnica, powiemy Wam wkrótce.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *