Spotkanie przy ognisku

Autor wpisu

Jadzia

Data

sie 30, 2023

Kategorie

Drodzy Przyjaciele Fundacji Pro Spe!

Jak co roku chcielibyśmy Was zaprosić na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Fundacja Pro Spe to ludzie, którzy ją tworzą. Kto nas zna, ten wie, że nie jest to ,,drętwa” organizacja, tylko drugi człowiek, którego spotykamy – tam daleko na misjach i tu blisko. I każdy z nas jest tak samo ważny i niezastąpiony. Dlatego chcemy się wspólnie spotkać, pobyć ze sobą, zjeść dobrą kiełbaskę, pośpiewać. I po prostu miło spędzić czas w swoim towarzystwie.

Dlatego zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół, Darczyńców, Wolontariuszy, Obserwatorów i wszystkich którzy chcą nas poznać na wspólne biesiadowanie.

Kiedy i gdzie? – 02.09.2023r. o godz. 17:00, Rzeszów – Dom rekolekcyjny Bł. Karoliny Kózkówny na ulicy Dębickiej 62.

A co macie że sobą zabrać?

Tylko dobry humor, Dobrą zabawę, a całą resztę zapewnimy my.

* Uwaga, spotkanie ma charakter otwarty i nie prowadzimy na nie zapisów. Będzie nam jednak bardzo miło, jeśli dacie nam wcześniej znać, że się wybieracie.

Nr do naszego biura to:

797 555 501

Czekamy na Ciebie ♥️.

Podobne posty

Togo – o wsparciu opieką medyczną kobiet w ciąży
Togo – o wsparciu opieką medyczną kobiet w ciąży

Szczęść Boże Kochani, Pozdrawiam serdecznie z Togo.  Długo się nie odzywałam… Czas leci tak szybko… Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim Darczyńcom za pomoc otrzymaną dla naszych kobiet, które oczekują dziecka. Projekt wparcia opieką medyczną dla kobiet w ciaży...

11. rocznica święceń kapłańskich w Papui
11. rocznica święceń kapłańskich w Papui

18 maja 2024 roku w parafii Kerowagi uczestniczyliśmy w uroczystościach poświęcenia kilku odnowionych budynków parafialnych. W ciągu krótkiego czasu przy wsparciu róznych osób, także z Polski, udało nam się odnowić salę parafialną, centrum pastoralne, plebanię,...