Święto Młodzieży w Kamerunie

Autor wpisu

Krzysztof

Data

lut 11, 2022

Kategorie

W szkole Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Nguélémendouka 8 lutego rozpoczęły się uroczystości związane ze zbliżającym się Świętem Młodzieży. To wydarzenie uświetniły piękne występy, tańce, skecze i wierszyki wykonane przez miejscowe dzieci i młodzież z Misji w Nguélémendouka.  

Następny dzień obfitował we wspólną modlitwę, mnóstwo zabaw oraz konkursów.

Była to również wspaniała okazja do zintegrowania i zacieśniania więzi między wszystkimi uczestnikami uroczystości.

Dodatkowo najmłodsze maluchy z przedszkola w Nguélémendouka mogły zregenerować swoje siły dzięki posiłkowi, który składał się z bułki i jajka, a uzupełniło go pyszne kakao.

Dzieci mieszkające w tamtych rejonach bardzo rzadko mają okazję do zjedzenia jajek w domu, ponieważ są bardzo drogie w porównaniu do innych produktów.

To właśnie dzięki Waszemu wsparciu możemy zapewnić dzieciom regularne i pożywne posiłki.

Festiwal młodości trwał w najlepsze! Wywołał on wiele radości i uśmiechów na dziecięcych buziach. Na zakończenie tak wspaniałego dnia na dzieci ze Szkoły Katolickiej im Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
w Nguélémendouka, czekała wspaniała niespodzianka! Każde z dzieci otrzymało wspaniały prezent, którym była piłka, samochodzik, ozdoby do włosów oraz słodycze.

Tak, dobrze myślicie – to dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu w czynienie dobra, dzieci mogły być obdarowane upominkami, które wywołały ogromny zachwyt, ale również wielką wdzięczność.

To nie był jednak koniec świętowania! Następny dzień upłyną pod znakiem sportu. Drużyny ze Szkoły Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Nguélémendouka przeszły do finału w rozgrywkach piłki nożnej. Mecz wywołał wiele emocji!

Te kilka dni to mnóstwo pozytywnych odczuć i emocji. Atmosfera tego czasu z pewnością zostanie z nami na długo!

Wszystkim dobroczyńcom naszej Misji dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie.
Razem mamy moc pomagania!

Podobne posty