Bus Pro Spe

Autor wpisu

Krzysztof

Data

maj 16, 2022

Kategorie

Mamy swojego busa!
W momencie rozpoczęcia wojny na Ukrainie, od razu zaangażowaliśmy się w pomoc poszkodowanym. Dzięki Wam, od początku tego konfliktu regularnie wozimy dary do zniszczonych wiosek i miasteczek pod Kijowem. Częstotliwość i ilość zebranych rzeczy, skłoniła nas do zainwestowania w busa, którego udało się kupić za rozsądną cenę.

Każdego tygodnia, z kolejnych miejsc, spływa do nas coraz więcej informacji i chęci włączenia się w pomoc Ukrainie. Rzeczową, czy też finansową. Wasz zapał do pomocy, chęci i dobre serca, ogromnie nas wzruszają i jeszcze bardziej motywują do działania.

Na jednym busie jednak się nie skończyło. Fundacja Pro Spe została również obdarowana, przez Urząd Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej, kolejnym busem, za co serdecznie dziękujemy. Teraz nasza pomoc jest jeszcze bardziej efektywna, a zebrane przez Was rzeczy trafiają tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

W ostatnim czasie, zadbaliśmy również o to, aby zakupiony przez nas pojazd był odpowiednio oznakowany naszym logiem i najważniejszymi informacjami. Zależy nam na tym, by nasze działania i pomoc, były profesjonalne i trafiały bezpośrednio w ręce tych, którzy jej potrzebują. Dlatego, Fundacja Pro Spe jest jedynym pośrednikiem między Wami darczyńcami, a osobami potrzebującymi wsparcia.

Jak Wam się podoba nasz bus?

Podobne posty