W CHIZABAWRZE POWSTAJE CENTRUM EDUKACYJNO-REHABILITACYJNE

W Chizabawrze powstaje Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne


Już niedługo przedszkole Św. Kamila w Chizabawrze rozszerzy swoją działalność. Przedszkole zostało założone przez Ojców Kamilianów pod koniec lat 90-tych i jest miejscem edukacji najmłodszych, a także ważnym miejscem dla społeczności lokalnej. Cieszymy się, że to miejsce zostanie rozbudowane i powstanie Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego.
Zadaniem centrum będzie nadal opieka nad dziećmi, a także pomoc osobom niepełnosprawnym, która w tym miejscu jest niezbędna. Dodatkowo będą też prowadzone zajęcia pozalekcyjne dla dzieci szkolnych.

Ta zmiana pozwoli dostrzec potrzeby dzieci i niepełnosprawnym w tym małym kawałku świata. Pomagając tym osobom sprawiamy, że drzwi do edukacji, zdrowia i relacji międzyludzkiej, zostają otwarte. Dziękujemy, że to dzięki Wam możemy tym ludziom dawać nadzieję.

Kamilianie chcą pomagać jak najlepiej swoim podopiecznym, dlatego pomimo pandemii rozwijają działalność. Dzieci z Chizabawry będą mieć zapewnione wyżywienie, artykuły szkolne, a niepełnosprawne dostaną już wkrótce wózki inwalidzkie, na które czekali.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *