Zapraszamy na spotkanie Wolontariuszy

Autor wpisu

Krzysztof

Data

lip 12, 2022

Kategorie

Drodzy Wolontariusze Fundacji Pro Spe!

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie integracyjne Wolontariuszy, które odbędzie się w niedzielę 24 lipca. Wydarzenie, rozpocznie się o godz. 10.30 w Kościele pw. Świętej Katarzyny przy ul. Mickiewicza 10 w Tyczynie, uroczystą Mszą Prymicyjną Ojca Lashy Manukyan. Każdy, kto miał szczęście odwiedzić Ośrodek Ojców Kamilianów w Tbilisi, na pewno osobiście poznał Ojca Lashę, który na początku tego roku przyjął święcenia.

Po Mszy Świętej, w salce przy parafii, będzie okazja, aby spędzić czas razem z Ojcem Lashą oraz innymi Wolontariuszami. Od początku istnienia Fundacji Pro Spe w jej działania zaangażowało się wiele osób. Przez tyle lat, nie wszyscy mieli sposobność się poznać, dlatego organizując takie spotkanie, liczymy na Waszą obecność i chęć wymiany doświadczeń oraz wrażeń ze swojego uczestnictwa w wolontariacie. Niech to spotkanie będzie więc pierwszą, ale nie ostatnią okazją, aby się poznać oraz wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli spędzisz to niedzielne popołudnie w gronie Wolontariuszy Fundacji Pro Spe, ponieważ Ty również jesteś jej istotną częścią. Nieważne, czy pomagałeś tutaj na miejscu, czy w odległej Gruzji. Doceniamy Twoją każdą poświęconą chwilę, którą oddałeś, aby pomóc potrzebującym.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 20 lipca, poprzez e-mail info@prospe.org lub pod numerem telefonu +48 797 555 501.

Podobne posty